Статьи

Онлайн-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України: підсумки року та головні тенденції 2017 року»

Онлайн-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України:  підсумки року та головні тенденції 2017 року»

Шановні представники медіа!

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) запрошує вас 27-го грудня на онлайн-конференцію «Барометр ринку праці України: підсумки року та головні тенденції 2017р.»

Конференція проходитиме у форматі онлайн з 11:00 до 11:45. Реєстрація і участь – безкоштовні та доступні для представників ЗМІ з різних регіонів України.

Все, що потрібно для участі – своєчасна реєстрація, а також гаджет і доступ до інтернету в день проведення конференції.

РЕЄСТРАЦІЯ

Ми підготували найактуальніші дані, провели опитування роботодавців та працівників, проаналізували головні тенденції ринку праці 2017 року та готові поділитися з вами результатами наших досліджень. У ході проведення онлайн-конференції ви зможете поставити запитання та отримати коментарі.

В програмі конференції:

  • головні тенденції ринку праці у 2017 році;
  • структура попиту та пропозиції на ринку праці;
  • конкуренція на ринку праці;
  • зарплати, бонуси, премії, система мотивації співробітників;
  • трудові права працівників;
  • тенденції в ключових профсферах ринку праці

Спікер конференції:

Катерина Криворученко – керівник експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Якщо у вас виникнуть запитання або побажання щодо проведення онлайн-конференції напишіть про це на: k.krivoruchenko@hh.ua або зателефонуйте на 066 889 71 60

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із країн Європи та Азії з найширшою базою резюме. HeadHunter Україна є визнаним експертом на ринку міжнародного інтернет-рекрутменту. З 2006 року розгорнулася дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. Дослідження експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна ґрунтуються на аналізі бази вакансій і резюме сайту hh.ua, а також на експертизі лідерів думок.

Вакансии дня

Комментарии