Статьи

Рейтинг роботодавців України 2017: зареєструй свою компанію

Рейтинг роботодавців України 2017: зареєструй свою компанію

Доброго дня, шановні колеги! З вами – Headhunter Україна.

Цього року в рамках проекту "Премія HR-бренд" ми спільно з Українським інститутом соціологічних досліджень імені О. Яременка проводимо дослідження "Рейтинг роботодавців України 2017".

Метою є проаналізувати, що цінують та на що звертають увагу пошукачі при виборі роботодавця. А також скласти списки найпривабливіших роботодавців в кожній галузі ринку.

Респондентами стануть як спеціалісти з мінімальним стажем, так і зі значним досвідом. А для визначення ТОП-10 роботодавців в кожній з 20 професійних сфер додатково будуть залучені експерти ринку.

Крім рейтингу ми очікуємо отримати якісну аналітику чинників вибору роботодавців в регіональному та галузевому фокусах. Оскільки віримо – зараз час, коли, в першу чергу, обирають компанії.

Запрошуємо вашу компанію зареєструватися до списків роботодавців , серед яких респонденти та експерти ринку обиратимуть найкращих. Критерій участі всього один – ваша компанія здійснює діяльність на території України та має штат 50+ працівників.

Отже, дослідження проводиться в 3 етапи:

  1. Перша хвиля анкетування пошукачів – з метою сформувати список компаній, в яких українці хотіли би працювати. Та реєстрація компаній, до якої ми вас запрошуємо! Реєстрацію відкрито до 10 жовтня включно.
  2. Друга хвиля анкетування пошукачів – з метою визначити критерії вибору роботодавців, а також перелік найпривабливіших, на їх думку, роботодавців в кожній галузі.
  3. Залучення експертів ринку – з метою збільшити об’єктивність даних, отримавши їх незалежну оцінку привабливості роботодавців в кожному галузевому переліку.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Результати дослідження ми оголосимо на VI Підсумковій конференції «Премії HR-бренд Україна» 5 грудня.

Таким чином ми хочемо стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами.

Чекаємо на вашу участь та бажаємо завжди бути найпривабливішим роботодавцем для своїх (в тому числі, майбутніх) працівників.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: контактний телефон: 044 230 87 39, електронна адреса: info_ukraine@hh.ua

Вакансии дня

Комментарии