Статьи

«Рейтинг роботодавців України 2017»: вибір за вами

«Рейтинг роботодавців України 2017»: вибір за вами

Вже цими теплими осінніми днями команда Хедхантер Україна запускає опитування аби визначити, як українці вибирають роботодавців і кого з них вважають найкращими та найдбайливішими.

18 вересня стартує перша хвиля дослідження «Рейтинг роботодавців України». Організатор: Хедхантер Україна спільно з Українським інститутом соціологічних досліджень імені О. Яременка

«Рейтинг роботодавців України»™ - це можливість для пошукачів висловити свою думку щодо компаній, в яких вони прагнуть працювати, та назвати кращих роботодавців України.

«Рейтинг роботодавців України»™ для компаній – це можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

«Рейтинг роботодавців України»™ - це важливий показник привабливості компанії як роботодавця.

«Рейтинг роботодавців України»™ буде включати думку пошукачів та експертів ринку праці.

Етапи дослідження:

З 18 вересня стартує перша хвиля опитування пошукачів. Саме пошукачі визначать компанії, які будуть брати участь у рейтингу роботодавців України.

У другій хвилі опитування пошукачів основний фокус буде спрямовано на критерії привабливості роботодавців та бізнес-сфер, актуальні питання ринку праці та працевлаштування пошукачів.

Під час третьої хвилі до формування «Рейтингу роботодавців України» долучаться експерти ринку праці.

Таким чином, реалізовуючи даний проект, ми хочемо стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами.

Шановні пошукачі!

Долучайтеся до опитування, називайте компанії своєї мрії та критерії привабливості роботодавців.

Без перебільшення від кожної відповіді залежить те, як розвиватиметься бізнес в контексті управління персоналом та HR-брендом, і отже, наскільки через рік-два-п’ять кожен з нас буде щасливий на своїй роботі.

Запрошуємо всіх взяти участь у дослідженні, заповнивши Анкету.

Оглядово підсумки рейтингу буде оголошено на підсумковій конференції «Премії HR-бренд Україна 2017» 5 грудня.

Також за результатами рейтингу запланована прес-конференція для ЗМІ.

Вакансии дня

Комментарии