Статьи

Ефективні інструменти для HR: hh.ua у першому півріччі 2017

Ефективні інструменти для HR: hh.ua у першому півріччі 2017

HeadHunter Україна як провайдер комплексних HR-рішень у першому півріччі 2017 реалізував низку цікавих та складних проектів. Дослідження, інтернет-конкурс, аутплейсмент, executive search для компаній України із різних галузей.

Це ті послуги, які полегшують HR-ам виконувати поставлені перед ним задачі, економлять їхні особисті ресурси та ресурси компанії загалом. Окрім того, використання цих інструментів від hh.ua має чітке відображення у роботі з брендом роботодавця. Це дає змогу не просто закрити питання щодо підбору чи звільнення персоналу, а перевести роботу з HR-брендом організації, не залежно від сфери її діяльності, із стихійного у стратегічний формат.

«Коли мова йде про ті виклики, які на сьогодні ставить перед українським роботодавцем ринок праці, то добре, що є змога використати у процесі формування колективу увесь спектр наявних можливостей. Команда HeadHunter Україна завжди тримає руку на пульсі того, що відбувається у сфері взаємодії усіх гравців ринку праці. Мова йде не лише про сучасні інформаційні технології, а й про ціннісні орієнтири та мотиваційні програми. Ми охоче ділимося усіма напрацюваннями із нашими клієнтами» , - підводячи підсумки першого півріччя 2017 року, зауважила Ірина Брицька, директор з маркетингу та PR, координатор експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

HeadHunter Україна має потужний кадровий портал hh.ua, що налічує понад 1 млн резюме. Усі вони проходять перевірку, тому hh.ua має якісну та достовірну базу. Технологія «ювелірний пошук», завдяки налаштуванню фільтрів, дозволяє швидко знайти релевантного претендента на посаду. Крім того, лише на нашому порталі роботодавці мають доступ до широкої міжнародної бази резюме, що дає можливість шукати кандидатів не тільки в Україні, а й поза її межами. Загалом, роботодавцям доступно понад 25 млн резюме.

Разом із тим, на hh.ua можна не лише шукати кандидатів по базі резюме, але й розміщати вакансії та збирати відгуки. Ми пропонуємо декілька типів вакансій щодо вирішення конкретних задач підбору.

Також невпинно зростає доля мобільного трафіку у загальному трафіку на сайт hh.ua. Сайт адаптовано під мобільну версію. Це дає змогу пошукачам у режимі онлайн шукати роботу, відгукуватися на пропозиції, читати статті із смартфонів та планшетів. HR-и ж, у свою чергу, можуть працювати у своєму кабінеті роботодавця навіть знаходячись не в офісі і не на своєму робочому місці, а у сучасному світі це безумовна перевага.

Завантажити презентацію
Вакансии дня

Комментарии