Статьи

Онлайн-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України: I півріччя 2017р.»

Онлайн-конференція для ЗМІ  «Барометр ринку праці України: I півріччя 2017р.»

Шановні представники медіа! Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) запрошує вас у четвер, 27-го липня, на онлайн-конференцію «Барометр ринку праці України: головні тенденції першого півріччя 2017р.»

Конференція проходитиме у форматі онлайн з 14:00 до 14:45. Реєстрація і участь – безкоштовні та доступні для представників ЗМІ з різних регіонів України. Все, що потрібно для участі – своєчасна реєстрація , а також гаджет і доступ до інтернету в день проведення конференції.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Ми підготували найактуальніші дані, провели опитування роботодавців та працівників, проаналізували головні тенденції ринку праці у першому півріччі 2017 року та готові поділитися з вами результатами наших досліджень. У ході проведення онлайн-конференції ви зможете поставити запитання та отримати експертні коментарі.

В програмі конференції:

  • загальний аналіз ринку праці у першому кварталі 2017 року: підсумки і головні тенденції;
  • зарплати, система мотивації співробітників;
  • скорочення та звільнення;
  • сезонна робота.

Спікери конференції:

Ірина Брицька – директор з маркетингу та PR, куратор експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Катерина Криворученко – провідний спеціаліст експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Якщо у вас виникнуть запитання або побажання щодо проведення онлайн-конференції напишіть про це на: k.krivoruchenko@hh.ua або зателефонуйте на 066 889 71 60

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із країн Європи та Азії з найширшою базою резюме на території СНД – більше 20 млн. HeadHunter Україна є визнаним експертом на ринку міжнародного інтернет-рекрутменту. З 2006 року розгорнулася дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. Дослідження експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна ґрунтуються на аналізі бази вакансій і резюме сайту hh.ua, а також на експертизі лідерів думок.

Вакансии дня

Комментарии